Team

Uit De Marge vzw Nationaal

Gitschotellei 119
2600 Antwerpen (Berchem)
tel. 03 235 18 81

Uit De Marge vzw – Steunpunt Brussel

Henegouwenkaai 29 – bus 14
1080 Brussel
tel. 02 411 70 02

Uit De Marge vzw – Steunpunt Gent

Kortrijksepoortstraat 192
9000 Gent
tel. 09 223 11 18

Uit De Marge vzw – Steunpunt Genk

Trichterweg 6
3600 Genk
tel. 089 84 50 04

Team jeugdopbouwwerk

Sinds enkele jaren heeft Uit De Marge vzw in verschillende steden en gemeenten in Vlaanderen jeugdopbouwwerkers. Ze werken vindplaatsgericht met kinderen en jongeren in een maatschappelijk kwetsbare situatie en brengen hun situatie in kaart. Ze organiseren een vrijetijdsaanbod en adviseren lokale diensten en andere actoren, ze bemiddelen op het terrein en adviseren het lokale bestuur.

Maak hier kennis met onze jeugdopbouwwerkers!

Bredene
Rénie Cocquyt
renie.cocquyt@uitdemarge.be
gsm 0474 45 90 50

Denderleeuw
Gregory Verbeke
gregory.verbeke@uitdemarge.be
gsm 0471 08 83 07

Lowie D’haeseleer
lowie.dhaeseleer@uitdemarge.be
gsm 0472 85 12 77

Dendermonde
Pieter Grypdonck
pieter.grypdonck@uitdemarge.be
gsm 0488 67 51 13

Freya Lodewijckx
freya.lodewijckx@uitdemarge.be
gsm 0472 17 16 55

Dilsen-Stokkem
Manuel Morales-Barrera
manuel.morales-barrera@uitdemarge.be
gsm 0476 39 81 93

Duffel
Caroline Aerts
caroline.aerts@uitdemarge.be
gsm 0472 11 44 49

Geraardsbergen
Samuel Vileyn
samuel.vileyn@uitdemarge.be
gsm 0493 25 45 59

Aman Chaudhary
aman.chaudhary@uitdemarge.be
gsm 0472 17 15 86

Halle
Femke Vankerschaver
femke.vankerschaver@uitdemarge.be
gsm 0472 83 42 49

Ieper
Wannes Beernaert
wannes.beernaert@uitdemarge.be
gsm 0474 51 59 82

Loïc Gossieaux
loic.gossieaux@uitdemarge.be
gsm 0471 53 32 26

Knokke-Heist
Karim Shatla
karim.shatla@uitdemarge.be
gsm 0472 80 47 52

Landen
Francesco Muroni
francesco.muroni@uitdemarge.be
gsm 0471 35 59 36

Menen
Jonathan Eggermont
jonathan.eggermont@uitdemarge.be
gsm 0478 29 04 13

Oudenaarde
Nikki Kiekens
nikki.kiekens@uitdemarge.be
gsm 0472 86 03 75

Wervik
Frederieke Parmentier
frederieke.parmentier@uitdemarge.be
gsm 0471 10 45 41

Zelzate
Jana De Paepe
jana.de.paepe@uitdemarge.be

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Deelnemen aan een vorming?

Op zoek naar nieuwe inzichten en handige tools om beter met je gasten aan de slag te gaan?
Wil je jezelf verrijken met een vorming, intervisie of een cursus?
Dan ben je vast benieuwd naar ons vormingsaanbod.