Team

Algemeen contact

Gitschotellei 119, 2600 Antwerpen (Berchem)

Kortrijksepoortstraat 192, 9000 Gent
tel. verantwoordelijke: 0472 08 18 38

Welzijnscampus 19, 3600 Genk
tel. 089 84 50 04

Aansturingsteam

Algemeen coördinator

Maret Dakaeva
Algemeen Coördinator
maret.dakaeva@uitdemarge.be
gsm 0472 06 49 48

Verantwoordelijke interne organisatie en HR

Fleur Rooms
Verantwoordelijke interne organisatie en HR
fleur.rooms@uitdemarge.be
gsm 0472 08 18 38

Kennis- en beleidsmedewerker

Mariam Ait Hmeid
Kennis- en beleidsmedewerker
mariam.ait.hmeid@uitdemarge.be
gsm  0478 80 28 64

Ondersteunende experten

Ceci Hannon
Administratief medewerker
ceci.hannon@uitdemarge.be
gsm 0472 38 03 52

Jonathan Vernaeve
Financieel medewerker
jonathan.vernaeve@uitdemarge.be
gsm 0471 81 28 85

Communicatie

Vick Aerts
Communicatieverantwoordelijke
vick.aerts@uitdemarge.be
gsm 0472 01 42 76

Vrijwilligers

Koen De Stoop
Vrijwilliger inhoud & expertise
koen.de.stoop@uitdemarge.be
gsm 0472 04 10 98

Jurgen Kappner
Vrijwilliger vormingsmedewerker
jurgen.kappner@uitdemarge.be
gsm 0472 08 43 78 


Team Grootstedelijk

Regioverantwoordelijke

Murat Badurlu
Regioverantwoordelijke Team Grootstedelijk
murat.badurlu@uitdemarge.be
gsm 0488 17 57 89

Educatief medewerker(s)

Cédric Fosse
Educatief medewerker
cedric.fosse@uitdemarge.be
gsm 0472 09 23 88

Luk Groffy
Educatief medewerker
luk.groffy@uitdemarge.be
gsm 0487 27 85 93


Team Oost

Regioverantwoordelijke

Alexander De Smedt
Regioverantwoordelijke Team Oost
alexander.de.smedt@uitdemarge.be
gsm 0472 95 07 63

Educatief medewerker(s)

Jo Vissers
Educatief medewerker
jo.vissers@uitdemarge.be
gsm 0476 88 01 29

Sarina Van de Bosch
Educatief medewerker
sarina.vandebosch@uitdemarge.be
gsm 0472 03 39 03 

Jeugdopbouwwerkers

Liesbeth Fabbro
Jeugdopbouwwerker Lommel
liesbeth.fabbro@uitdemarge.be
gsm 0472 11 44 49

Manuel Morales-Barrera
Jeugdopbouwwerker Dilsen-Stokkem
manuel.morales-barrera@uitdemarge.be
gsm 0476 39 81 93

Yassin Moussalli
Jeugdopbouwwerker Lanaken
yassin.moussalli@uitdemarge.be
gsm 0472 08 32 56

Francesco Muroni
Jeugdopbouwwerker Landen
francesco.muroni@uitdemarge.be
gsm 0471 35 59 36


Team West

Regioverantwoordelijke

Bart Neirynck
Regioverantwoordelijke Team West
bart.neirynck@uitdemarge.be
gsm 0479 29 30 50

Educatief medewerker(s)

Samuel Vileyn
Educatief medewerker
ESF-project JongLeer
samuel.vileyn@uitdemarge.be
gsm 0493 25 45 59

Nikki Kiekens
Educatief medewerker
nikki.kiekens@uitdemarge.be
gsm 0472 86 03 75

Jeugdopbouwwerkers

Nathalie Segers
Jeugdopbouwwerker Bredene
nathalie.segers@uitdemarge.be
gsm 0488 28 93 90

Kasper Taymans
Jeugdopbouwwerker Dendermonde
kasper.taymans@uitdemarge.be
gsm 0472 29 16 67

Marte Moerman
Jeugdopbouwwerker Dendermonde
marte.moerman@uitdemarge.be
gsm 0472 09 41 54

Aman Chaudhary
Jeugdopbouwwerker Geraardsbergen
aman.chaudhary@uitdemarge.be
gsm 0472 17 15 86


Karim Shatla
Jeugdopbouwwerker Knokke-Heist
karim.shatla@uitdemarge.be
gsm 0472 80 47 52

Arne Eggermont
Jeugdopbouwwerker Menen
arne.eggermont@uitdemarge.be
gsm 0473 50 01 55

Jeugdopbouwwerker Halle
Info volgt

Davy Pauwels
Jeugdopbouwwerker Oudenaarde
davy.pauwels@uitdemarge.be
gsm 0472 32 10 63

Frederieke Parmentier
Jeugdopbouwwerker Wervik
frederieke.parmentier@uitdemarge.be
gsm 0471 10 45 41

Debra Van Den Bossche
Jeugdopbouwwerker Zelzate
Debra.Van.Den.Bossche@uitdemarge.be
gsm 0472 13 56 68

Hannah Nascimento Martins
Jeugdopbouwwerker Ieper
hannah.nascimento.martins@uitdemarge.be
gsm 0478 80 28 64


Wil je dit delen?

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Deelnemen aan een vorming?

Op zoek naar nieuwe inzichten en handige tools om beter met je gasten aan de slag te gaan?
Wil je jezelf verrijken met een vorming, intervisie of een cursus?
Dan ben je vast benieuwd naar ons vormingsaanbod.